اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

علیرضا بیرانوند که به همراه وکیل خود به باشگاه پرسپولیس رفته بود با مدیرعامل این تیم به توافق رسید و راهی تمرین سرخپوشان شد.

به گزارش خبرورزشی، با وجود آغاز تمرینات تیم پرسپولیس علیرضا بیرانوند دروازه‌بان این تیم از حضور در تمرینات امتناع می‌کرد چرا که خواهان این بود تا بتواند با گرفتن رضایتنامه راهی تیم‌های خارجی شود.

او عصر امروز به همراه مصطفی سلیمانی وکیل به باشگاه پرسپولیس رفت تا در جلسه با ایرج عرب شرکت کند. با پیگیری خبرنگار خبرورزشی، بیرانود با مدیریت باشگاه به توافق رسیده و در این تیم ماندنی شد. او پس از این جلسه راهی تمرین سرخپوشان خواهد شد و خود را به سرمربی جدید معرفی خواهد کرد.

بیرانوند:‌ با پرسپولیس قرارداد دارم/ مشکل خانوادگی داشتم که به تست پزشکی نرفتم

علیرضا بیرانوند بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) پس از جلسه‌ای که با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: موقعی که لیگ تمام شد، ما به اردوی تیم ملی رفتیم و دو بازی دوستانه داشتیم. طبق نامه‌ای که فدراسیون و سرمربی تیم ملی به باشگاه پرسپولیس داده بود، ما تا ۱۰ تیر استراحت داشتیم. سکوت کرده بودم چون واقعاً داشتم استراحت می‌کردم. من فرزند باشگاه پرسپولیسم و اگر پیشرفتی هم بوده است از این باشگاه نشأت می‌گیرد. طبق قراردادی که از قبل داشتم باید به تمرینات می‌رفتم. تست پزشکی دیروز هم به این خاطر نرفتم که یک مشکل خانوادگی برایم پیش آمده بود.

او ادامه داد: الان هم باید با توجه به صحبت‌هایی که با آقای عرب داشتم، باید به تمرین بروم. قرارداد من، همان قرارداد است، نه بیشتر و نه کمتر. قرارداد من پابرجاست و الان هم طبق همان قرارداد به تمرین می‌روم.

بیرانوند درباره پیشنهادهای اروپایی و پیشنهاد ۷۰۰ هزار دلاری خاطرنشان کرد: این مساله صحت دارد اما من طبق قراردادی که با پرسپولیس دارم باید سر تمرین بروم.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها